Kliknij klawiszem myszy w dowolne miejsce na stronie, a następnie klawiszem TAB, możesz przechodzić między linkami.

VII ANDRZEJKOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ KRĘGLARSKI W KLUBIE "NEST"

Data: 21-01-2014, 11:03:28
        W piątek 29 listopada zorganizowaliśmy Integracyjny Andrzejkowy Turniej Kręglarski, połączony z dyskoteką -  i to już po raz siódmy w gościnnych progach klubu „Nest”. Podobnie jak w latach ubiegłych zabawa była doskonała - jak na Andrzejki przystało !

 

        Każda drużyna (rywalizowało 8 zespołów) składała się z 5 graczy, natomiast same rozgrywki odbywały się w 2 turach. Ponadto przez cały czas trwania imprezy w części klubowej można było oddać się tanecznym szaleństwom na parkiecie, lub porozmawiać z koleżankami i kolegami z innych warsztatów.  Miło jest nam zakomunikować, że nasz warsztatowy team zajął II miejsce !!! Pięknie gratulujemy kochani ! Od dzielnej reprezentacji naszego WTZ lepsi okazali się tylko gracze z WTZ Środa Wlkp. Z kolei w klasyfikacji indywidualnej zwyciężył nasz  uczestnik Łukasz S.  Gratulujemy !!!  

 

         Oczywiście należy wyraźnie podkreślić, że  celem nadrzędnym naszych andrzejkowych  spotkań jest przede wszystkim dobra zabawa, wspólna integracja i jak to w sporcie (i nie tylko) przestrzeganie zasad FAIR PLAY.

 

         Na wszystkich obecnych czekał ciepły posiłek - w postaci spaghetti  oraz napoje.  Skoro zawody sportowe, to i również wręczone zostały pamiątkowe puchary, medale, dyplomy  oraz nagrody rzeczowe.

 

        W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim za przybycie. Doceniamy to, że powracają Państwo do naszego miasta, by móc uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. SERDECZNE DZIĘKI !!!

 

 

 
ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

<< wróć
Dostępność
Kontrast
Czarno biały
Białe tło
Podkreślenie odnośników
Sterowanie klawiaturą