Kliknij klawiszem myszy w dowolne miejsce na stronie, a następnie klawiszem TAB, możesz przechodzić między linkami.

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W CENTRUM KULTURY "SCENA TO DZIWNA"

Data: 21-01-2014, 12:14:30
         17 grudnia WTZ zorganizował spotkanie świąteczne z rodzicami. Tego dnia w godz. 10 -12 w murach Centrum Kultury „Scena To Dziwna” rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. Swoją premierę miały zespoły perkusyjne, które specjalnie na tę okazję przygotowały dwa utwory świąteczne – „We wish you a Merry Christmas” i „Merry Christmas Everyone”.

 

       Zaraz po nich uczestnicy WTZ pokazali pełne wzruszeń przedstawienie świąteczne, w którym słowem, śpiewem i tańcem ogłaszali Boże Narodzenie. Nie jednemu widzowi zakręciła się łza w oku.

 

       Druga część spotkania upłynęła w aurze śpiewania. Odbył się bowiem I wewnętrzny konkurs kolęd zorganizowany przez Zarząd Stowarzyszenia RAZEM i Kierownictwo WTZ. Każda pracownia prezentowała jedną z wylosowanych wcześniej kolęd, którą przez kilka tygodni przygotowała. Wszyscy wypadli znakomicie, a co najważniejsze – zachęcili do śpiewu całą salę gości.

 

       Jak to bywało w latach ubiegłych i w tym roku, oprócz uczty dla ucha – była też ta dla ciała. Ciasta przygotowane przez rodziców uczestników dodawały siły i cieszyły podniebienia. Oczywiście nie zabrakło też stałego elementu, jakim jest kiermasz, który cieszył się dużą popularnością.

 

        Sądzę, że ten dzień bardzo zbliżył nas do nadchodzących świąt i wprowadził atmosferę życzliwości, ciepła rodzinnego, a przede wszystkim po raz kolejny pozwolił nam się zintegrować.

 

 

 

 


ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

<< wróć
Dostępność
Kontrast
Czarno biały
Białe tło
Podkreślenie odnośników
Sterowanie klawiaturą