Kliknij klawiszem myszy w dowolne miejsce na stronie, a następnie klawiszem TAB, możesz przechodzić między linkami.

IV WALENTYNKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Data: 26-03-2015, 14:03:34

Dnia 13.02.2015 r. z okazji Walentynek odbył się coroczny turniej tenisa stołowego. Brali w nim udział uczestnicy jak i instruktorzy. Zabawa była bardzo fajna, śmiesznie było i przyjemnie.

Jeżeli chodzi o rywalizację sportową w popularnego ping – ponga, a tak naprawdę zabawę to wśród uczestników (kobiet) najlepsza okazała się Renia B., która w meczu finałowym wygrała z Karoliną N. Trzecia była Ania N. Wśród męskiej części uczestników - I miejsce przypadło Marcinowi, II miejsce – Sebastianowi G., „w strefie medalowej” znalazł się jeszcze Sławek D. Jeżeli chodzi o kadrę WTZ Gniezno, to wszystkich w pokonanym polu pozostawiła pani Magdalena Malinger. Pani Magda w finale pokonała pana Dariusza Dziela. Oczko niżej uplasował się pan Sebastian Łuczak.

Na zakończenie dnia, na stołówce została wyemitowana komedia romantyczna „To tylko miłość”.

Chcielibyśmy podziękować bardzo serdecznie kierownictwu WTZ i zapraszamy na kolejny turniej za rok !

Wydarzenie opisali uczestnicy: Karolina K. i Tomasz S.