SPOTKANIE WIGILIJNE

Data: 02-01-2013, 12:16:34

         Dzień po wspólnym kolędowaniu, tj. w piątek 21 grudnia spotkaliśmy się ponownie, tym razem przy stole wigilijnym. Tegoroczne spotkanie wigilijne odbyło się w restauracji hotelu „Nest”. W tym szczególnym dniu oprócz Zarządu Stowarzyszenia Rodzin i Osób Niepełnosprawnych „Razem”, kierownictwa, kadry oraz uczestników naszego warsztatu nie zabrakło przybyłych gości.

      Na wstępie wszystkich zgromadzonych powitał Prezes Stowarzyszenia „Razem” Pan Tadeusz Kostka składając jednocześnie najlepsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Następnie nasi uczestnicy zaprezentowali jasełkę. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem , czego dowodem były liczne oklaski. Ciepła, świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim jeszcze bardziej gdy zaczęliśmy łamać się opłatkiem i składać sobie życzenia. Po tym pięknym zwyczaju zasiedliśmy do stołów wigilijnych, na których nie zabrakło tradycyjnych potraw. Po uczcie dla ciała przyszła też uczta dla duszy, gdyż zaprezentował nam się młody gnieźnieński muzyk Bartosz, który przedstawił świąteczny repertuar grając na akordeonie.

       Były życzenia, był opłatek, była również choinka. A jak doskonale wiemy pod choinką powinny znajdować się prezenty. I tych również nie zabrakło , jak zresztą co roku. Każdy z uczestników otrzymał paczkę pełną słodkości.

       Na zakończenie Kierownik WTZ Pani Kamilla Czajka złożyła najserdeczniejsze życzenia na ten nadchodzący wyjątkowy czas świąt, a uczestnicy w doskonałych nastrojach udali się na przerwę świąteczną. Do zobaczenia w Nowym 2013 Roku !

 

 ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

<< wróć