Kliknij klawiszem myszy w dowolne miejsce na stronie, a następnie klawiszem TAB, możesz przechodzić między linkami.

KIBICOWALIŚMY KOLEJORZOWI !

Data: 14-11-2013, 14:33:57
          W niedzielę 03.11.2013 r. o godzinie 15:30 grupa  kibiców z WTZ Gniezno pojechała na mecz Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze. Mecz rozpoczął się o godzinie 18:00 i wtedy każdy z Nas zaczął śpiewać hymn Lecha Poznań. Od pierwszej minuty piłkarze Górnika zaczęli atakować bramkę Lecha. Mało brakowało żeby już po pierwszym uderzeniu piłkarza Górnika padła bramka, ale dobry refleks bramkarza Lecha Poznań Macieja Gostomskiego uratował Lecha przed stratą bramki. Niestety już w 11 min. meczu na listę strzelców wpisał się Prejuce Nakoulma i zabrzanie objęli prowadzenie. Gra Kolejorza w pierwszych 45 minutach była bardzo słaba, można było pomyśleć, że gracze Lecha nie mają żadnego pomysłu na grę. Tak więc pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 1:0 dla Górnika. Po 10 minutach drugiej połowy spotkania można było zobaczyć zupełnie inną jedenastkę graczy Lecha, akcje były przeprowadzane w dobrym tempie, piłkarze zaczęli grać lepiej. Można było się spodziewać, że bramki dla poznaniaków to tylko kwestia czasu i rzeczywiście tak było ! W 65 minucie bramkę dla naszych zdobył Gergo Lovrencsics. Ta bramka dodała graczom Kolejorza skrzydeł i już 75 minucie poznaniacy wyszli na prowadzenie za sprawą Marcina Kamińskiego. Kolejne akcje i podania pokazywały, że dla graczy Lecha dwie bramki to wciąż za mało i już w 85 minucie trzeciego gola zdobył napastnik Łukasz Teodorczyk i ustalił wynik spotkana na  3:1.

Po meczu wszyscy czekali żeby podziękować graczom Lecha za emocje i bramki w drugiej połowie. Choć gra Lecha nadal jest daleka od ideału, żeby zasiąść na fotelu lidera T-Mobile Ekstraklasy – to jednak po meczu zadowoleni z wyniku wracaliśmy do Gniezna i do swoich domów.