Kliknij klawiszem myszy w dowolne miejsce na stronie, a następnie klawiszem TAB, możesz przechodzić między linkami.

MECZ KKS LECH POZNAŃ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

Data: 09-11-2011, 13:26:13

W sobotę 19 marca najwierniejsi kibice Lecha Poznań z WTZ Gniezno wybrali się na pasjonujący mecz ekstraklasy na ulicę Bułgarską. Był to mecz obu drużyn walczących o europejskie puchary. Do Poznania zawitała drużyna Jagielloni Białystok. O godz. 16:00 z dworca PKP w Gnieźnie wyjechały dwa busy z uczestnikami ubranymi w czapki i szale z barwami Kolejorza.

W skład kibiców z warsztatu wchodzili: Monika Jarecka, Damian Karwacki, Grzegorz Zgolak, Rafał Antczak, Marcin Józefowicz, Michał Bychowiec, Przemek Szeląg, Sebastian Gromadziński, Jurek Frąckowiak, Łukasz Głowski, Rafał Purol oraz opiekunowie w osobach Pani Kierownik Kamilli Czajki, Magdaleny Malinger, Tatiany Kowszewicz, Dariusza Dziela i Romana Zawodnego.

Na mecz dotarliśmy w bardzo dobrych humorach. Zasiedliśmy na swoich miejscach i z niecierpliwością czekaliśmy na początek meczu. O godz. 18:15 rozpoczął się mecz. Po początkowej przewadze Jagielloni do głosu doszedł poznański Lech, jednak do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. W czasie przerwy uczestnicy wraz z kadrą przyłączyli się do wspólnych śpiewów i głośnego dopingu dla naszej drużyny. Tuż po przerwie Poznań cały czas atakował i w końcu w 61 min. Semir Stilic upragnioną bramkę i mieliśmy 1:0 dla Kolejorza. Lechici do końca meczu kontrolowali sytuację na boisku, dobrze broniąc swojej bramki. W doliczonym czasie gry po szybkim kontrataku na 2:0 podwyższył ponownie Bośniak Stilic. Po zwycięskim spotkaniu szczęśliwi wróciliśmy do naszych busów, gdzie czekała na nas ciepła kawa i mały poczęstunek.

W drodze powrotnej nikt nie zapomniał o meczu i nadal było słychać z tylnych siedzeń doping i śpiew dla Lecha Poznań. Z niecierpliwością czekamy na następny mecz na Bułgarskiej z takim dopingiem i wynikiem Kolejorza.