Kliknij klawiszem myszy w dowolne miejsce na stronie, a następnie klawiszem TAB, możesz przechodzić między linkami.

XV SPARTAKIADA SPORTOWO - INTEGRACYJNA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W OSTROWIE WLKP.

Data: 06-06-2014, 09:35:25
       W dniu 21.05.2014 r. wybraliśmy się z kadrą lekkoatletyczną WTZ do Ostrowa Wlkp. na XV Spartakiadę Sportowo – Integracyjną. W skład naszej ekipy sportowej wchodzili: Paulina, Magda W., Natalia W., Karolina K., Łukasz G., Rafał A., Nikodem, Przemysław Sz. oraz Jurek z kadrą w osobach: Pani kierownik Kamilli Wesołowskiej – Czajka, Pani Magdaleny Malinger, Pana Juliana Pawłowskiego oraz Pana Dariusza Dziela.

Ostrów Wielkopolski przywitał Nas piękną i słoneczną pogodą. Zawody były bardzo dobrze przygotowane, a konkurencja bardzo mocna. Nasi zawodnicy zaprezentowali się wspaniale, zdobywając wśród wielu konkurencji ogrom medali:

- sztafeta 4x100 m: II miejsce (Magda, Natalia, Rafał, Łukasz),

- bieg na 100 m: II miejsce (Magda, Rafał),

- bieg na 200 m: II miejsce (Magda, Rafał),

- bieg na 400 m: III miejsce (Nikodem),

- rzut ringo: II miejsce (Jerzy),

- rzut ringo: III miejsce (Natalia),

Wśród pozostałych konkurencji każda osoba z naszej drużyny uplasowała się w pierwszej dziesiątce startujących. Po konkurencjach zjedliśmy pyszny obiad i wypiliśmy zasłużoną kawę.

Nasza silna ekipa w spartakiadzie zajęła 2 III miejsca w klasyfikacjach: ogólnej i wojewódzkiej. Cieszy fakt, że III miejsce było wywalczone wśród 33 drużyn WTZ z terenu Wielkopolski i Niemiec. I miejsce zajęła drużyna Szczególna 12 Konin, a II WTZ Ostrzeszów.

Gratulujemy bardzo naszym zawodnikom i życzymy tej samej lub lepszej lokaty w przyszłym roku.