Andrzejki w hotelu "Nekla"

Data: 12-12-2019, 10:08:25
        W poniedziałek 25.11. zawitaliśmy do klubokawiarni hotelu „Nekla”, aby świętować zbliżające się dużymi krokami Andrzejki. Miejsce to odwiedziliśmy już w zeszłym roku, bardzo przypadło nam ono do gustu, dlatego też nie mogliśmy sobie odmówić tej przyjemności również w 2019 roku.

      Świętowaliśmy na parkiecie i przede wszystkim na torach kręglarskich, gdzie zarówno uczestnicy jak i kadra stoczyli „batalię” Mrugnięcie o miano najlepszego kręglarza na WTZ. Oczywiście liczyła się przede wszystkim świetna zabawa i atmosfera, a osiągnięte wyniki zeszły na drugi plan. Z całą pewnością należy zakomunikować, że najlepszym zawodnikiem wśród uczestników okazał się Łukasz S., 2 miejsce zdobył Krzysztof Sz., a 3 lokata stała się udziałem Jerzego F. Na torze obok najcelniej trafiali: 1 miejsce – Pan Paweł Gronowski, 2 miejsce – Pan Dariusz Dziel, 3 miejsce – Pani Magdalena Zbiranek. W/w osobom Pani Kierownik Kamilla Wesołowska - Czajka wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

      Równocześnie na parkiecie obok, trwała w najlepsze dyskoteka. Z każdą godziną naszych warsztatowych tancerzy przybywało coraz więcej. Pląsów było co nie miara Uśmiech.

       W czasie Andrzejek, zadbano też o nasze kubki smakowe Uśmiech. Ugoszczono nas herbatą, kawą, sokami oraz wieloma rodzajami wypieków. Na obiad zaserwowano pyszną pizzę.

       Czas spędzony w klubokawiarni hotelu "Nekla" minął Nam bardzo szybko, ale nie od dziś wiadomo, że to co dobre szybko się kończy. Bardzo lubimy takie poniedziałki Uśmiech ...
<< wróć