Wigilia WTZ Gniezno

Data: 16-01-2020, 08:29:29
      W piątek 20 grudnia w naszym WTZ odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem kierownictwa, kadry, uczestników i rodziców. Swoją obecnością zaszczyciła Nas również pani Wiceprezes Agnieszka Miler – Kawałko oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Gnieźnie. Jak każdego roku było rodzinnie i bardzo uroczyście.

     Na wstępie pani kierownik WTZ – Kamilla Wesołowska-Czajka wraz z naszym samorządowym gościem, złożyli wszystkim zgromadzonym najlepsze życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. 

       Zgodnie z tradycją podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie nawzajem życzenia, by następnie zasiąść do wigilijnej wieczerzy. Na pięknie przyozdobionych świątecznymi dekoracjami stołach nie brakowało tradycyjnych, bożonarodzeniowych potraw. 

       Podczas warsztatowej wigilii była choinka, były też jak już wspomniałem opłatek, świąteczne życzenia i smakołyki Uśmiech, więc nie mogło również zabraknąć wspólnego śpiewania kolęd. Nasze wyjątkowe spotkanie zakończyło się jakże miłym akcentem Uśmiech ... Poprzez udział w świątecznej loterii obdarowaliśmy się nawzajem prezentami Uśmiech.
<< wróć